محل تبلیغات شما

دانلود فانوس نسخه جدید اندروید

دانلود فانوس

دانلود  فانوس نسخه جدید اندروید

فانوس از همان ابتدا به شما می گوید که این یک VPN نیست. این یک پروکسی منبع باز است که ادعا می کند به سایت های دارای جیب بلاک دسترسی می یابد ، در حالی که سایر فعالیت های شما را از طریق آدرس IP محلی شما هدایت می کند.

آیا این صدا کمتر از جذابیت است؟ خوب ، فانوس در واقع ادعا می کند که بهتر و سریعتر از VPN است. آیا می تواند صحت داشته باشد؟

من یک بررسی کامل از Lantern انجام دادم تا ببینم واقعاً چه چیزی ارائه می دهد. بعد از انبوه آزمایشات ، یک چیز را تأیید می کنم: شما باید دور باشید.

Lantern با اطلاعات ارائه نمی شود ، بنابراین به شما نمی گوید که چند سرور دارد یا کجا هستند ، از چه پروتکل های امنیتی استفاده می کند و یا حتی چه ویژگی هایی در واقع ارائه می دهد.

اما این تمام نیست. بدترین حالت این است که Lantern سیاهههای مربوط را نگه می دارد. این به این معنی است که سابقه مرور ، فعالیت آنلاین و حتی هویت شما ثبت شده است.

برای دیدن نتایج آزمایشهای من و اینکه چرا فکر می کنم باید از لانترن دور شوید ، ادامه مطلب را بخوانید.

نسخه جدید فانوس برای دانلود اماده است ؟

نسخه اندروید برنامه فانوس برای دانلود از گوگل پلی اماده است .

پخش جریانی – آیا Lantern می تواند Netflix را از انسداد خارج کند؟

خیر نمی توانید شما فقط میتوانید با خرید موبایل و یا خرید  از این سد رد شوید

در واقع ، به غیر از YouTube و Kodi نمی تواند هیچ سایت جریانی دیگری را از حالت انسداد خارج کند. این بدان معناست که هیچ iPlayer BBC ، Hulu ، HBO GO ، ITV Hub … لیست ادامه دارد و ادامه دارد.

اگر برای پخش جریانی دنبال VPN هستید ، Lantern مناسب شما نیست. من به شما پیشنهاد می کنم بهترین گزینه های Netflix را بررسی کنید.

سرعت – فانوس چقدر سریع است؟
سرعت یکی از تنها مناطقی است که فانوس واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داده است.

نسخه جدید اندروید فانوس را تست کردیم و این نتایج امد :

دانلود  فانوس نسخه جدید اندروید

لیست سرور Lantern در اندروید چه شکلی است؟
چه کسی می داند؟ Lantern از ویژگی انتخاب خودکار سرور برخوردار است که برای یافتن بهترین سرورها برای عملکرد بسیار مناسب است. اما – و این یک سرور بزرگ است – به شما اجازه نمی دهد سرور خود را انتخاب کنید.

من قبلاً هرگز این مورد را در VPN ندیده ام. با این حال ، Lantern در واقع VPN نیست – یک پروکسی است. اما اگر خودتان نمی توانید یک سرور انتخاب کنید ، چگونه می توان از geoblocks یک کشور خاص عبور کرد؟ همه چیز به شانس می رسد.

چندین اتصال را امتحان کردم و به من سرورهایی در ایالات متحده و هلند اختصاص داده شد. ممکن است Lantern در بیش از این دو کشور سرور داشته باشد ، اما حدس شما به اندازه من خوب است.

آیا Lantern از Torrent پشتیبانی می کند؟ در نسخه جدید چطور ؟
اگرچه Lantern برای به اشتراک گذاری P2P کار می کند ، من آن را توصیه نمی کنم ، و به همین دلیل است.

این یک پروکسی است ، نه یک VPN کامل ، بنابراین نمی توانید مطمئن باشید که هنگام انتقال و بارگیری پرونده ها از حداکثر امنیت برخوردار هستید.

خط مشی گزارش ها نیز یکی دیگر از موارد مهم است ، زیرا جزئیات فعالیت آنلاین شما ذخیره می شود. گزارش ها این امکان را برای دیگران فراهم می کند تا ببینند که شما چه کاری دوست داشته اید.

به همین دلایل ، من از Lantern برای هر نوع اشتراک P2P خودداری می کنم. اگر می خواهید تورنت کنید ، با یکی از این فروشندگان برتر بروید. آنها امنیت شما را تضمین می کنند و خط مشی های ممنوع الورود را ارائه می دهند

فانوس چقدر ایمن است؟
در سایت یا برنامه Lantern هیچ جزئیاتی در مورد میزان رمزگذاری برای امنیت داده ها و ترافیک آنلاین شما وجود ندارد. حتی افشا نمی کند که چه پروتکل های امنیتی را پشتیبانی می کند.

پس از تماس با پشتیبانی ، هنوز نمی دانم ، زیرا هیچ کس حتی به من مراجعه نکرد. تمام آنچه فانوس می گوید این است که “ایمن” است.

اگرچه ، Lantern یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که کد منبع آن توسط هر کسی قابل مشاهده و بررسی است. این باعث می شود من فکر کنم بسیار بعید است که این شرکت کد مخربی را قرار دهد که می تواند تهدیدی برای امنیت باشد. همچنین ، شما می توانید از فرآیند جمع آوری داده تحلیلی خود ، که می گوید برای کمک به بهبود خدمات خود استفاده می کند ، انصراف دهید.

هنگام بازدید از یک سایت geoblocked ، با HTTP محافظت می شوید ، اما هر کاری که انجام دهید کاملاً رمزگذاری نشده است. چون به یاد داشته باشید ، این یک سرویس VPN کامل نیست.

خرید موبایل سامسونگ

منتشر شده در مارس 31, 2021
دسته‌بندی شده در برچسب خورده با ،،،،،،،،،

خرید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها